Czekamy na ostateczne wyniki

Droga Polonio! Liczenie głosów nadal trwa, z napięciem czekamy na ostateczne wyniki. Już teraz chcemy Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za ogromne wsparcie!

Dla wielu z Was był to pierwszy raz, kiedy poszliście na lokalne wybory, wielu z was dopiero przy okazji naszej kampanii dowiedziało się, że może głosować w wyborach komunalnych.

Odnośnie wyborów do Rady Miasta – według naszych własnych wewnętrznych wyliczeń 12,5% frankfurckiej Polonii oddało na nas wszystkie swoje głosy i to ogromny sukces!

Liczymy na to, że za pięć lat znowu weźmiecie udział w wyborach! Prosiliśmy was o 1000 głosów na listę – pobiliście to! Już teraz według naszych wyliczeń otrzymaliśmy od Was 1251 razy 93 głosy. Jednocześnie już teraz widzimy, że mimo tego ogromnego wsparcia będzie ciężko wejść do Rady Miasta – to przez niespotykanie dużą frekwencję wyborczą i bardzo silną konkurencję nowopowstałych list.

Będziemy was informować: odnośnie ostatecznych wyników, statystyk, porównań z innymi nowopowstałymi listami oraz odnośnie Rady Obcokrajowców – to liczenie jeszcze się nie rozpoczęło.

Pod tym linkiem możecie sami śledzić jak rozkładają się głosy i na jakim etapie znajduje się miasto odnośnie liczenia głosów.

Trzymajcie kciuki – ostateczne wyniki: 26.03.2021

Wasz Daj Znak Dialoginitiative

By Daj Znak Frankfurt

Daj Znak Frankfurt to wolontariusze, którzy tworzą we Frankfurcie nad Menem dwie polskie listy o nazwie "DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt" na wybory 14 marca 2021 r.:
📌 kandydatów do Rady Obcokrajowców (Ausländerbeirat, KAV)
📌 kandydatów do Rady Miasta (Stadtverordnetenversammlung).
Jeśli możesz głosować we Frankfurcie, możesz pomóc stworzyć polską reprezentację:
📝 Popierając nasze listy;
📩 Zgłaszając się na głosowanie korespondencyjne.

💬 SZCZEGÓŁY, PYTANIA: kontakt@dajznak.blog

„Daj Znak. Te wybory to nasza sprawa”🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *