Czekamy na ostateczne wyniki

Droga Polonio! Liczenie głosów nadal trwa, z napięciem czekamy na ostateczne wyniki. Już teraz chcemy Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za ogromne wsparcie!

Dla wielu z Was był to pierwszy raz, kiedy poszliście na lokalne wybory, wielu z was dopiero przy okazji naszej kampanii dowiedziało się, że może głosować w wyborach komunalnych.

Odnośnie wyborów do Rady Miasta – według naszych własnych wewnętrznych wyliczeń 12,5% frankfurckiej Polonii oddało na nas wszystkie swoje głosy i to ogromny sukces!

Liczymy na to, że za pięć lat znowu weźmiecie udział w wyborach! Prosiliśmy was o 1000 głosów na listę – pobiliście to! Już teraz według naszych wyliczeń otrzymaliśmy od Was 1251 razy 93 głosy. Jednocześnie już teraz widzimy, że mimo tego ogromnego wsparcia będzie ciężko wejść do Rady Miasta – to przez niespotykanie dużą frekwencję wyborczą i bardzo silną konkurencję nowopowstałych list.

Będziemy was informować: odnośnie ostatecznych wyników, statystyk, porównań z innymi nowopowstałymi listami oraz odnośnie Rady Obcokrajowców – to liczenie jeszcze się nie rozpoczęło.

Pod tym linkiem możecie sami śledzić jak rozkładają się głosy i na jakim etapie znajduje się miasto odnośnie liczenia głosów.

Trzymajcie kciuki – ostateczne wyniki: 26.03.2021

Wasz Daj Znak Dialoginitiative

By Daj Znak Frankfurt

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt to inicjatywa polityczna i społeczna jednoczącą Polonię we Frankfurcie nad Menem.
Tworzą ją wolontariuszki i wolontariusze którym zależy, żeby Polonia we Frankfurcie była bardziej zjednoczona i widoczna oraz reprezentuje jej interesy wobec lokalnych władz.

Podczas ostatnich wyborów komunalnych 14 marca 2021 roku frankfurcka Polonia wybrała swoją przedstawicielkę na poziomie polityki komunalnej: Barbarę Lange.

💬 Jeśli mają Państwo tematy czy problemy miejskie lub polonijne zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *