Daj Znak_Twoje Miasto

„Według miejskich statystyk we Frankfurcie mieszka 12.000 Polaków. Dla niemieckich władz jest niezrozumiale, dlaczego tak duża społeczność nie jest w stanie zadbać o przedstawicieli na miejskim szczeblu politycznym, podczas gdy inne, mniejsze narodowości takie przedstawicielstwa dawno już zdołały stworzyć. Czas zrozumieć, że sami musimy zadbać o swoje interesy i że możemy to zrobić jedynie, gdy połączymy nasze siły – tym bardziej, że ze względu na panującą we Frankfurcie dużą konkurencje, do powodzenia w wyborach potrzeba nie kilkuset, ale ok. tysiąca głosów” – podkreśla Barbara Lange, inicjatorka Daj Znak Frankfurt.

Daj-Znak_Twoje Miasto_Artykuł

Daj Znak w „Twoim Mieście” i Steffen Möller.

Twoje miasto_luty-marzec_2020

Dziękujemy redakcji Twoje Miasto – Magazyn Polonijny za artykuł o naszej inicjatywie i zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem tego dwumiesięcznika. A na jego okładce nie kto inny, tylko the one and only STEFFEN MÖLLER.

Przyszłe wybory we Frankfurcie są szansą dla Polaków – zagłosuj! Śledź naszego bloga, poinformujemy Cię, jak i kiedy głosować!

DAJ ZNAK_Avatar

By Barbara Lange

Daj Znak Frankfurt to wolontariusze, którzy tworzą we Frankfurcie nad Menem dwie polskie listy o nazwie "DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt" na wybory 14 marca 2021 r.:
📌 kandydatów do Rady Obcokrajowców (Ausländerbeirat, KAV)
📌 kandydatów do Rady Miasta (Stadtverordnetenversammlung).
Jeśli możesz głosować we Frankfurcie, możesz pomóc stworzyć polską reprezentację:
📝 Popierając nasze listy;
📩 Zgłaszając się na głosowanie korespondencyjne.

💬 SZCZEGÓŁY, PYTANIA: kontakt@dajznak.blog

„Daj Znak. Te wybory to nasza sprawa”🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *