Frankfurt-Gdzie jutro 14.03 zagłosuję osobiście

„Gdzie jutro 14.03 zagłosuję osobiście?” – jeśli tez zadajesz sobie to pytanie, mamy dla Ciebie kilka odpowiedzi.

Jeśli zachowałeś pakiet informacyjny, znajdziesz adres swojego lokalu na drugiej stronie „Wahlbenachrichtigung” – przykład widać na załączonej grafice.

Lista wszystkich lokali we Frankfurcie znajduje się na naszym blogu <- kliknij w link, żeby ja znaleźć.

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt ❌

Masz pakiet wyborczy w domu?

Koniecznie oddaj prawidłowo swój głos i zanieś cały pakiet do specjalnej skrzynki umieszczonej w urzędzie przy Zeil 3. Uwaga, na wysłanie pakietu pocztą jest już za późno! Lepiej to zrobić osobiście.

Zamówiłeś pakiet wyborczy do domu, ale niestety do tej pory nie dotarł lub zaginął?

Możesz przyjść w najbliższą niedzielę 14.03 do godz. 15:00 do lokalu wyborczego przy Zeil 3 i podpisać oświadczenie (eidesstattliche Versicherung). Stare pakiety zostaną uznane za nieważne, a na miejscu otrzymasz nowe i będziesz mógł od razu oddać ważny głos!

W ten sposób możesz zapobiec, żeby ktoś inny zagłosował w Twoim imieniu lub wykorzystał Twój pakiet na głosowanie na innego kandydata!

By Daj Znak Frankfurt

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt to inicjatywa polityczna i społeczna jednoczącą Polonię we Frankfurcie nad Menem.
Tworzą ją wolontariuszki i wolontariusze którym zależy, żeby Polonia we Frankfurcie była bardziej zjednoczona i widoczna oraz reprezentuje jej interesy wobec lokalnych władz.

Podczas ostatnich wyborów komunalnych 14 marca 2021 roku frankfurcka Polonia wybrała swoją przedstawicielkę na poziomie polityki komunalnej: Barbarę Lange.

💬 Jeśli mają Państwo tematy czy problemy miejskie lub polonijne zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *