Frankfurt moze_Plan na czas po pandemii

Po zakończeniu pandemii władze będą musiały się zmierzyć nie tylko ze zmienionym krajobrazem miejskim, ale i sytuacją najmniejszych przedsiębiorców: sklepów, zakładów, restauracji i instytucji kulturalnych.

  • Nie wszystkie małe sklepiki i zakłady otworzą z powrotem
  • Nie wszystkie instytucje kultury przetrwają
  • Nie wszystkie biura napełnią się na nowo

Na skutek kryzysu obraz miasta może się zmienić i mieszkańcy, a szczególnie prowadzący działalność, potrzebują mieć perspektywy – i świadomość, jaki kurs miasto zaplanuje dla Frankfurtu, mieszkańców i podatników.

Miasto powinno rozpoznać to jako priorytet swoich działań i już teraz to komunikować, nakreślać strategię, szczególnie budżetową. Wszystkie grupy mieszkańców i przedsiębiorców zasługują na to, żeby mieć perspektywy.

plan na czas po pandemii_Frankfurt

Zobacz inne wpisy z serii #frankfurtmoze.

By Daj Znak Frankfurt

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt to inicjatywa polityczna i społeczna jednoczącą Polonię we Frankfurcie nad Menem.
Tworzą ją wolontariuszki i wolontariusze którym zależy, żeby Polonia we Frankfurcie była bardziej zjednoczona i widoczna oraz reprezentuje jej interesy wobec lokalnych władz.

Podczas ostatnich wyborów komunalnych 14 marca 2021 roku frankfurcka Polonia wybrała swoją przedstawicielkę na poziomie polityki komunalnej: Barbarę Lange.

💬 Jeśli mają Państwo tematy czy problemy miejskie lub polonijne zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *