Kurs dokształcenia branżowego i językowego dla ekonomistów i prawników z zagranicznymi dyplomami. Oferta dokształcenia językowego i branżowego dla osób z zagranicznymi dyplomami z zakresu ekonomii, biznesu i prawa. W czerwcu 2021 stowarzyszenie berami e.V. rozpoczyna program Ready – Steady – Go! we współpracy z Frankfurt University of Applied Science. Celem programu jest przekazanie przydatnej wiedzy językowej i branżowej: informatycznej, umiejętności księgowych i umiejętności zarządzania projektami. Kurs gwarantuje również odświeżenie posiadanej wiedzy zgodnie z aktualnymi standardami na rynku pracy. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie studiów ekonomicznych lub prawniczych oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie B2.

W ramach programu odbędą się: szkolenia branżowe, trening aplikacji o pracę i indywidualny coaching. Działanie to zwiększa szanse na znalezienie pracy odpowiadającej posiadanym kwalifikacjom. Program jest certyfikowany przez Frankfurt University of Applied Science, dzięki czemu uczestnicy po jego pomyślnym ukończeniu uzyskują punkty ECTS. Nauczanie odbywa się hybrydowo: w ten sposób uczestnicy, oprócz kompetencji technicznych i językowych, wzmacniają swoje umiejętności cyfrowe.umiejętności cyfrowe.

Następny kurs rozpoczyna się 28 czerwca 2021 roku i będzie trwał 4-5 miesięcy.

Więcej informacji o programie: http://berami.de/ready-steady-go/

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z berami e.V.

Osoba kontaktowa dla ekonomistów:

Dorina Dahlke

E-mail: dahlke@berami.de

Telefon: (069) 913010 – 68

Osoba kontaktowa dla prawników:

Christoph Joschko

E-Mail: joschko@berami.de

Telefon: (069) 913010 -17

DAJ ZNAK_Avatar

By Barbara Lange

Daj Znak Frankfurt to wolontariusze, którzy tworzą we Frankfurcie nad Menem dwie polskie listy o nazwie "DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt" na wybory 14 marca 2021 r.:
📌 kandydatów do Rady Obcokrajowców (Ausländerbeirat, KAV)
📌 kandydatów do Rady Miasta (Stadtverordnetenversammlung).
Jeśli możesz głosować we Frankfurcie, możesz pomóc stworzyć polską reprezentację:
📝 Popierając nasze listy;
📩 Zgłaszając się na głosowanie korespondencyjne.

💬 SZCZEGÓŁY, PYTANIA: kontakt@dajznak.blog

„Daj Znak. Te wybory to nasza sprawa”🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *