Ekipa Daj Znak Frankfurt

6 września 2020 r. ekipa Daj Znak wzięła udział w kolejnym już wydarzeniu „Mainevent” organizowanym przez Radę Obcokajowców – KAV Frankfurt am Main. Na statku, płynąc po Menie, mogliśmy bliżej poznać się z naszymi gośćmi oraz porozmawiać o planach i wspólnych wizjach. Omawialiśmy, co to dla nas oznacza mieć w mieście bezpartyjnych przedstawicieli Polonii – pierwszych polskich przedstawicieli we Frankfurcie! Do tej pory nie mieliśmy własnej reprezentacji, podczas gdy inne społeczności i mniejszości już dawno o to zadbały. Największe dyskusje dotyczyły pytania „Jak dotrzeć do mieszkających tu Polaków?”

Dziękujemy wszystkim zaproszonym za świetne rozmowy.

Nasza wspólna sprawa

Z Daj Znak Frankfurt budujemy dla Polek i Polaków we Frankfurcie bezpartyjną reprezentację i jesteśmy wdzięczni za wsparcie i zainteresowanie okazane ze strony rodaków z Hesji! W imieniu Daj Znak dziękujemy przewodniczącemu frankfurckiej Rady Obcokrajowców KAV Jumas Medoff za zaproszenie.

Mainevent KAV Frankfurt

Na zdjęciu:

Barbara Lange, Piotr Kudła, Darek Dominik, Dominika Rotthaler, Anna Kopyłowicz, Urszula Zatorska, Krzysztof Zyskowski, Max von Bronk, Dariusz Laszczak, Renata Stępień, Sylwia Agnieszka Bałon, Agnieszka Olszowy, Michael Kochański.

DAJ ZNAK_Avatar

By Barbara Lange

Daj Znak Frankfurt to wolontariusze, którzy tworzą we Frankfurcie nad Menem dwie polskie listy o nazwie "DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt" na wybory 14 marca 2021 r.:
📌 kandydatów do Rady Obcokrajowców (Ausländerbeirat, KAV)
📌 kandydatów do Rady Miasta (Stadtverordnetenversammlung).
Jeśli możesz głosować we Frankfurcie, możesz pomóc stworzyć polską reprezentację:
📝 Popierając nasze listy;
📩 Zgłaszając się na głosowanie korespondencyjne.

💬 SZCZEGÓŁY, PYTANIA: kontakt@dajznak.blog

„Daj Znak. Te wybory to nasza sprawa”🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *