Piknik na Lohrberg

Udany piknik na Lohrberg na pożegnianie lata

Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas, aktywny udział i zaangażowanie w piknik na Lohrberg – polonijną imprezę na zakończenie lata we Frankfurcie nad Menem 17.09.2022 pod hasłem #worldcleanup:

  • Reimund i Karin Saffian  – za pyszne miody, pachnące mydła, wosk, zdrowy pyłek i nieustannie dobry humor
  • Małgorzata Urszula Laska – za prezentację dorobku literackiego i conajmniej jeden tytuł książki dopasowany do sytuacji („Miód w deszczu”) 
  • Kamila Berkowicz – za stoisko i informacje o grupie i blogu „Ciąża i dziecko w Niemczech”
  • Małgorzata Marciniak – za gitarę i śpiew – i atmosferę, której nie popsuje żadna letnio-jesienna mżawka 
  • Inicjatywa Rodzin i Rodziców Polskojęzycznych Hesja e.V. – za program dla dzieci i informacje o dwujęzycznym wychowaniu 
  • Wszystkim, którzy przyszli: posprzątać, pośpiewać, poznać się, być razem – z rodziną, przyjaciółmi, całkiem w duchu family&friends -dziękujemy!

Zapraszamy na piknik na Lohrberg w przyszłym roku 16.09.2023

Zapraszamy na Lohrberg za rok: 16 września 2023! Daj Znak już wpisał się na coroczną ogólnoświatową akcję na 2023 – to samo miejsce na Lohrbergu. 

Zainteresowanych do współpracy zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

By Daj Znak Frankfurt

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt to inicjatywa polityczna i społeczna jednoczącą Polonię we Frankfurcie nad Menem.
Tworzą ją wolontariuszki i wolontariusze którym zależy, żeby Polonia we Frankfurcie była bardziej zjednoczona i widoczna oraz reprezentuje jej interesy wobec lokalnych władz.

Podczas ostatnich wyborów komunalnych 14 marca 2021 roku frankfurcka Polonia wybrała swoją przedstawicielkę na poziomie polityki komunalnej: Barbarę Lange.

💬 Jeśli mają Państwo tematy czy problemy miejskie lub polonijne zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *