Polonia we frankfurckiej Radzie Obcokrajowców

32.355 głosów i 3,6% ❤️ Ten wynik to nasza wspólna sprawa! – Polonia ma we Frankfurcie pierwszy raz swoją reprezentację wobec miasta w Radzie Obcokrajowców!

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, dzięki Wam Barbara Lange z DAJ ZNAK Dialoginitiative jest jedną z 37 wybranych. Przez kolejne pięć lat będzie mogła współkształtować politykę komunalną wobec cudzoziemców w tym demokratycznie wybranym gremium.

Zabieramy ze sobą polskie tematy i punkty z rozmów z przeszło 600 wyborcami. Dziękujemy Wam za te rozmowy i dziękujemy za udział wyborach! Dowiedliście, że Polonia może się jednoczyć dla słusznej sprawy, dowiedliście też, że potrzebny jest nam nasz własny głos na szczeblu miejskim. Za pięć lat kolejna szansa i możliwość dostania się do Rady Miasta, Rad Dzielnicowych i Rady Obcokrajowców – bądźcie z nami znowu!

DAJ ZNAK

By Daj Znak Frankfurt

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt to inicjatywa polityczna i społeczna jednoczącą Polonię we Frankfurcie nad Menem.
Tworzą ją wolontariuszki i wolontariusze którym zależy, żeby Polonia we Frankfurcie była bardziej zjednoczona i widoczna oraz reprezentuje jej interesy wobec lokalnych władz.

Podczas ostatnich wyborów komunalnych 14 marca 2021 roku frankfurcka Polonia wybrała swoją przedstawicielkę na poziomie polityki komunalnej: Barbarę Lange.

💬 Jeśli mają Państwo tematy czy problemy miejskie lub polonijne zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *