Kronberg_Polska kandydatka do Rady Obcokrajowców

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić naszą wolontariuszkę Ingę Chorzewską, która jest z Daj Znak prawie od początku istnienia inicjatywy. Inga startuje obecnie w wyborach do Rady Obcokrajowców w Kronberg z „Internationale Liste Kronberg”, gdzie chciałaby się zająć następującymi tematami: równość płci i wspieranie rozwoju zawodowego kobiet, edukacja, rozwój wiedzy i umiejętności dorosłych, kultura, zrównoważony rozwój, digitalizacja i integracja jako proces dwukierunkowy z zachowaniem i poszanowaniem tożsamości narodowej.

Inga pochodzi z Warszawy i z wyksztacenia jest prawnikiem. W DAJ ZNAK jest odpowiedzialna za wprowadzenie większości naszych artykułów na blog oraz za redakcję tekstów. Sama jest również autorką kilku postów i z wielkim zaangażowaniem wsparła projekt tłumaczenia na język polski miejskiej aplikacji stworzonej szczególnie dla kobiet tzw. „Frauen App” (na zdjęciu w Römer podczas oficjalnego wręczania tłumaczenia dla Frauenreferat Frankfurt).

Polska kandydatka do Rady Obcokrajowcow w Kronberg

Inga jest także pomysłodawczynią naszej „polskiej mapki”, czuwa nad jej aktualizacją i pielęgnuje kontakt ze zgłaszającymi się firmami.

Oprócz tego Inga wspiera nas swoim strategicznym, a jednocześnie krytycznym podejściem do wielu spraw, dodając zawsze ciekawa perspektywę i świeże spojrzenie na wiele naszych pomysłów i postulatów.

Masz znajomych w Kronbergu? Opowiedz im o zbliżających się wyborach do Rady Obcokrajowców, które odbędą się 14.03.2021 – każdy głos się liczy, aby mieszkający w Hesji Polacy mogli mieć własnych reprezentantów w swoich regionach!

Inga, powodzenia! 💪

DAJ ZNAK_Avatar

By Dominika Rotthaler

Daj Znak Frankfurt to wolontariusze, którzy tworzą we Frankfurcie nad Menem dwie polskie listy o nazwie "DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt" na wybory 14 marca 2021 r.:
📌 kandydatów do Rady Obcokrajowców (Ausländerbeirat, KAV)
📌 kandydatów do Rady Miasta (Stadtverordnetenversammlung).
Jeśli możesz głosować we Frankfurcie, możesz pomóc stworzyć polską reprezentację:
📝 Popierając nasze listy;
📩 Zgłaszając się na głosowanie korespondencyjne.

💬 SZCZEGÓŁY, PYTANIA: kontakt@dajznak.blog

„Daj Znak. Te wybory to nasza sprawa”🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *