Spotkanie grupy roboczej_Daj Znak

W ubiegłą środę 29.01.2020 r. odbyło się kolejne spotkanie naszej grupy organizacyjnej – rozmawialiśmy o dalszej strategii i kolejnych możliwościach dotarcia do Polaków w regionie.

Spotkanie grupy roboczej_Daj Znak

Dwoimy się i troimy, żeby przekonać jak największą liczbę rodaków do wybrania swojego przedstawiciela w lokalnej Radzie Obcokrajowców! Kto wie, może gdyby Steffen Möller mieszkał we Frankfurcie, też dołączyłby do nas 😉

Spotkanie grupy roboczej_Daj Znak

Przyszłe wybory we Frankfurcie są szansą dla Polaków

Na grudniowym spotkaniu z Polakami z Hesji zorganizowanym przez PIBN udało nam się ze Steffenem porozmawiać i w skrócie opowiedzieć mu o naszym pomyśle aktywizacji Polaków w regionie i ich kandydowania do Rady Obcokrajowców. Steffen bez mrugnięcia okiem poparł naszą inicjatywę i wystawił nam nawet ładną laurkę 🙂

Przyszłe wybory we Frankfurcie są szansą dla Polaków – zagłosuj! Poinformujemy Cię, jak i kiedy głosować – śledź naszego bloga, żeby na bieżąco otrzymywać niezbędne informacje.

DAJ ZNAK_Avatar

By Dominika Rotthaler

Daj Znak Frankfurt to wolontariusze, którzy tworzą we Frankfurcie nad Menem dwie polskie listy o nazwie "DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt" na wybory 14 marca 2021 r.:
📌 kandydatów do Rady Obcokrajowców (Ausländerbeirat, KAV)
📌 kandydatów do Rady Miasta (Stadtverordnetenversammlung).
Jeśli możesz głosować we Frankfurcie, możesz pomóc stworzyć polską reprezentację:
📝 Popierając nasze listy;
📩 Zgłaszając się na głosowanie korespondencyjne.

💬 SZCZEGÓŁY, PYTANIA: kontakt@dajznak.blog

„Daj Znak. Te wybory to nasza sprawa”🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *