jezdzimy_dla_Frankfurtu

dołącz do nas, jeździmy dla Frankfurtu!

Frankfurt znowu bierze udział w międzygminnych zawodach rowerowych.

MOŻESZ JESZCZE DOŁĄCZYĆ i dopisać poprzednio pokonane kilometry!

Przez trzy tygodnie (03.06-23.06)

zbieramy jako zespół dla Frankfurtu przemierzone kilometry

👉 zarejestruj się (mail, imię nazwisko) i 👉 zamelduj się pod nazwą „Team Daj Znak”: stadtradeln.de/radlerbereich (nie masz maila lub potrzebujesz pomocy: daj znać!)

👉 zładuj apkę STADTRADELN https://www.stadtradeln.de/app

JAK TO BĘDZIE LICZONE: 🚴‍♀️Kilometry zarejestrowane za pośrednictwem aplikacji „STADTRADELN” są bezpośrednio wpisywane do książki przebiegu pojazdu. 🚴‍♂️ Kilometry można też wpisywać na stronie internetowej (indywidualnie, codziennie lub na koniec każdego tygodnia). 🚴 Oprócz aplikacji przejechane kilometry można też ustalić lub oszacować za pomocą licznika kilometrów, komputera rowerowego, lub planera tras rowerowych (np. Naviki).

💡 Jeśli nie masz dostępu do apki – wpisuj kilometry online na końcu każdego tygodnia tutaj: https://login.stadtradeln.de/user/dashboard

🥇 Na końcu liczba kilometrów będzie zliczona i wybrana zostanie najbardziej aktywna rowerowo gmina🥇

O CO CHODZI: O to, żeby przejechać na rowerze jak najwięcej kilometrów, zarówno prywatnie, jak i zawodowo, aby promować jazdę na rowerze, chronić klimat i poprawiać jakość życia w naszej społeczności – a w ostatecznym rozrachunku dobrze się bawić!

JESTEŚ Z OKOLIC FRANKFURTU? Możesz jeździć dla Frankfurtu jako członek Daj Znak, który jest inicjatywą frankfurcką

APKA: Dzięki aplikacji STADTRADELN śledzisz swoje trasy za pomocą GPS, zalicza ona kilometry Twojej drużynie i Twojej gminie. W przeglądzie wyników możesz od razu zobaczyć, na jakim miejscu znajduje się Twój zespół i Twoja społeczność, a na czacie zespołowym Ty i Twoi członkowie zespołu możecie organizować wspólne wycieczki lub dopingować się nawzajem.

By Daj Znak Frankfurt

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt to inicjatywa polityczna i społeczna jednoczącą Polonię we Frankfurcie nad Menem.
Tworzą ją wolontariuszki i wolontariusze którym zależy, żeby Polonia we Frankfurcie była bardziej zjednoczona i widoczna oraz reprezentuje jej interesy wobec lokalnych władz.

Podczas ostatnich wyborów komunalnych 14 marca 2021 roku frankfurcka Polonia wybrała swoją przedstawicielkę na poziomie polityki komunalnej: Barbarę Lange.

💬 Jeśli mają Państwo tematy czy problemy miejskie lub polonijne zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *