Życzenia świąteczne

Życzymy wszystkim na Święta Wielkanocne kilku dni wytchnienia po tym gorącym i trudnym czasie. Liczymy, że wiosna da nam sił do pokonania tymczasowych trudności, a życie powoli zacznie powracać do normy.

Informowaliśmy Cię o najważniejszych sprawach dotyczących ostatnich wydarzeń i dziękujemy za Twój pozytywny feedback – „Daj Znak” lubi na Facebooku 842 osób, a dzięki szybkiemu dzieleniu się nasze informacje mogło zobaczyć do 38.000 osób.

Wybory do frankfurckiej Rady Obcokrajowców i Rady Miasta 2021

Widzimy, że jest potrzeba adresowania do Polaków i Polek we Frankfurcie/Hesji informacji urzędowych w klarowny sposób w języku polskim i pracujemy nad tym – jest to jeden z naszych postulatów na wybory do frankfurckiej Rady Obcokrajowców i Rady Miasta 2021.

Jesteśmy dla Ciebie teraz i będziemy w przyszłości – na wybory 2021 wystawimy własne listy kandydatów, tak żebyś mógł/mogła mieć wpływ na warunki, w których żyjesz.

Napisz do nas jeśli chcesz, żebyśmy dla Ciebie zgłębili jakiś temat i żebyś mógł/mogła przeczytać o tym w naszych postach.

WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT!

Działacze Daj Znak Frankfurt – na zdjęciach w obrazku tytułowym tego posta.

Autorka wpisu: Barbara Lange.

By Daj Znak Frankfurt

DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt to inicjatywa polityczna i społeczna jednoczącą Polonię we Frankfurcie nad Menem.
Tworzą ją wolontariuszki i wolontariusze którym zależy, żeby Polonia we Frankfurcie była bardziej zjednoczona i widoczna oraz reprezentuje jej interesy wobec lokalnych władz.

Podczas ostatnich wyborów komunalnych 14 marca 2021 roku frankfurcka Polonia wybrała swoją przedstawicielkę na poziomie polityki komunalnej: Barbarę Lange.

💬 Jeśli mają Państwo tematy czy problemy miejskie lub polonijne zapraszamy do kontaktu: kontakt@dajznak.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *