Daj Znak_Wosp

12.01.2020 na 28-tym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentowaliśmy Rodakom naszą inicjatywę wyborczą „Daj Znak”. Cieszymy się ogromnie, że spotkała się ona z tak ciepłym i aktywnym przyjęciem! Dziękujemy serdecznie Rodakom, którzy chcą wspierać nasze działania i ekipie WOŚP Darmstadt – Frankfurt za ciepłe przyjęcie i pomoc w organizacji!

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W tym roku i my graliśmy z Orkiestrą i z uśmiechem oraz życzliwością pomagaliśmy  A przy okazji prezentowaliśmy naszą wyborczą inicjatywę.

Podczas spotkanie wsparła nas Ewa Hisztin-Kasper, Przewodnicząca Rady Obcokrajowców w Liederbach – jej obecność była potwierdzeniem naszego hasła „Czekamy na Ciebie! W pojedynkę nic nie zdziałamy!”.

Na naszym stanowisku odwiedził nas również Konsul ds. Polonii Aleksander Gowin oraz Przewodniczący Rady Cudzoziemców z Frankfurtu Jumas Medoff, który przybył na specjalne zaproszenie inicjatorki Daj Znak – Barbary Lange.

Do zobaczenia za rok!

DAJ ZNAK_Avatar

By Dominika Rotthaler

Daj Znak Frankfurt to wolontariusze, którzy tworzą we Frankfurcie nad Menem dwie polskie listy o nazwie "DAJ ZNAK Polnische Dialoginitiative für Frankfurt" na wybory 14 marca 2021 r.:
📌 kandydatów do Rady Obcokrajowców (Ausländerbeirat, KAV)
📌 kandydatów do Rady Miasta (Stadtverordnetenversammlung).
Jeśli możesz głosować we Frankfurcie, możesz pomóc stworzyć polską reprezentację:
📝 Popierając nasze listy;
📩 Zgłaszając się na głosowanie korespondencyjne.

💬 SZCZEGÓŁY, PYTANIA: kontakt@dajznak.blog

„Daj Znak. Te wybory to nasza sprawa”🇵🇱

One thought on “Daj Znak na WOŚP we Frankfurcie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *